Bergischer HC kerkis Bundesligas neljandaks, Hannover langes üheksandaks

-Mait Patrail | Foto: Imago/Hübner/Scanpix

Saksamaa käsipallimeistrivõistluste kõrgliigas võttis neljanda järjestikuse võidu Bergischer HC, kes alistas võõrsil HSG Wetzlari 27:25 (12:10).

Bergischer HC jäi esimestel minutitel 2:3 kaotusseisu, kuid läks ette 12:8 ning teisel poolajal juba 19:14. Wetzlari vahespurt viis võõrustajad juhtima 23:22, aga mängu lõpp kuulus uustulnukale. Viimasele minutile mindi 25:25 viigiseisul, kuid siis viskasid külalised kaks vastuseta väravat. Bergischer HC puurilukk Rasmus Ots meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Viimasest neljast mängust pidi kolmanda kaotuse vastu võtma vigastustest räsitud TSV Hannover-Burgdorf, jäädes võõrsil 23:34 (12:16) alla kohtumist algusest lõpuni juhtinud SC Magdeburgile. Külalistel puudus traumade tõttu viis põhimeest, teiste seas ka Mait Patrail.

Bergischer HC tõusis turniiritabelis kaheksast mängust kogutud 12 punktiga neljandaks, kaheksa silma peal olev Hannover langes aga üheksandaks. Juhib kohtumise rohkem pidanud Magdeburg 16 punktiga, Wetzlar on nelja silmaga 14. positsioonil.