Rooba koduklubi kaotustejada sai jätku Göteborgis

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF kaotas Rootsi meistrivõistluste kõrgliiga 31. voorus võõrsil Göteborgi Redbergslids IK-le 20:27 (11:15).

Võõrustajad pääsesid esimese veerandtunniga 10:5 ette ning võitsid poolaja nelja tabamusega. Teisel poolajal vähendasid külalised vahe 15:16-le, kuid väljakuperemehed tegid seejärel 6:0 vahespurdi ja võtsid lõpuks seitsmeväravalise võidu. Rooba arvele kanti üks tabamus.

Viimasest 17-st mängust kaks võitnud ning 15 kaotanud Karlskrona hoiab turniiritabelis 16 punktiga 12. kohta. Tahapoole jäävad vaid kohtumise vähem pidanud Solna AIK ja Stockholmi Hammarby, kellel on koos vastavalt 15 ning 14 silma. Redsbergslid paikneb 37 punktiga kuuendal tabelireal.