Rhein-Neckar üritab avaringi needust murda

-Rhein-Neckar-Löwen | Foto: imago/foto2press/Scanpix

Käsipalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avakohtumises sai Rhein-Neckar Löwen kodus 34:32 (18:16) jagu mullusest finalistist HBC Nantesist.

Eelmisel neljal aastal just turniiri samas faasis konkurentsist pudenenud sakslased jäid avapoolajal küll 5:8 kaotusseisu, kuid võitlesid puhkepausiks välja kaheväravalise edu. Teisel poolajal pääsesid väljakuperemehed juhtima 31:26, aga prantslastel õnnestus lõpuks vahe vähendada kahele tabamusele. Rhein-Neckari resultatiivseimad mängijad olid Jannik Kohlbacher 11 ja Andre Schmid kaheksa ning Nantesil Guy Olivier Nyokas seitsme ja Eduardo Gurbindo Martinez kuue väravaga.

Ülejäänud veerandfinaalide avamängudes kohtuvad laupäeval PPD Zagreb – Skopje Vardar, Bresti Meškov – SG Flensburg-Handewitt ja Zaporižžja Motor – Kielce PGE Vive ning pühapäeval Lissaboni Sporting CP – Veszpremi Telekom ja Szegedi MOL-Pick.