Mait Patrail mängis suurt rolli Hannoveri unelmate hooaja alguse jätkumises

-Mait Patrail | Foto: imago images / Joachim Sielski/ Scanpix

Kolmapäeva õhtul pikendasid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf oma ajaloolise võiduseeria juba seitsme võidu peale. Oma senise hooaja suurimas väljakutses alistati eelmise hooaja Bundesliga meister SG Flensburg-Handewitt.

Eelmise vooru 28:23 võit TVB Stuttgarti üle märkis Hannoveri parimat hooaja algust klubi ajaloos. Mehed murdsid eelmise rekordi, mis oli tehtud hooajal 2017/18. Nüüd pikendati seeriat veelgi.

TSV HANNOVER-BURGDORF VS. SG FLENSBURG-HANDEWITT 23:22 (11:11)

Mäng algas võrdselt ning esimesel poolajal kumbki võistkond rohkem kui paariväravalist edu sisse ei saanud. Kui Flensburg saigi korra vahe kahe peale, oli Hannoveril kohe vastus olemas. Närvilises ja väheskoorilises kohtumises lõpetati esimesed 30 minutit seisul 11:11. Riietusruumist tulid suurema energiaga välja külalised ning kui Magnus Röd tegi 50. minutil seisuks 17:21 Handewitti kasuks, siis korraks tundus, et eestlase koduklubi seeria on saamas lõpu. Kuid siis algas Mait Patraili aeg. Mees skooris järgmise 10 minuti jooksul kolm korda ning poolteist minutit enne lõppu juhtis TSV 23:22. Viimastel hetkedel tegi vahetusest sekkunud väravavaht Urban Lesjak veel paar imelist tõrjet ning Hannover võttis väärtusliku võidu.

Maidult lõpuks kolm väravat ja üks resultatiivne sööt. Hannoveri resultatiivseim oli Fabian Böhm viie tabamusega. Vastaste kasuks skooris Goran Johannessen kuus korda.

“Me võitsime just kodus eelmise hooaja meistreid. Kõik kriitikud väitsid, et Flensburg on meie esimene kõvem vastane ning meie seeria lõppeb siin. Nüüd alistasime ka nemad,” kommenteeris Fabian Böhm pressikonverentsil. “See võit näitab, et me ei ole lihtsalt üllatajad.”

“Me tegime õigeid otsuseid ning lõpuks võtsime kaks punkti. Mul ei ole sõnu, ” lisas Mait Patrail. “Olla nelja väravaga taga 10 minutit enne mängu lõppu valitsevate meistrite vastu ja lõpuks ikka võitjana välja tulla. See on lihtsalt uskumatu.”

Teised tulemused Bundesligast:

Samal ajal kui Hannover jätkas oma seeriat, kaotas nende lähim konkurent punkte, kui hetkel tabelis teisel kohal olev Rhein-Neckar Löwen alistus MT Melsungenile 31:26.

Wetzlar alistas kodus SC Madgeburgi 29:28 ning SC DHFK Leipzig Bergischer HC 35:32

Hannoveri järgmine kohtumine Bundesligas toimub 06. oktoobril võõrsil MT Melsungeni vastu