Celminši koduklubi võttis enne jõulupuhkust magusa võidu

-Andris Celminš | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Andris Celminši koduklubi Maribori Branik alistas Sloveenia meistrivõistluste 15. voorus Loka Urbanscape’i 26:24 (13:13).

Kuigi võõrustaja Branik läks kohtumist 2:0 juhtima, olid peagi 6:4 ees külalised. 20. minutil pääses Loka ette 9:5, kuid Maribor seadis vaheajaks jalule viigi. Branik oli teise poolaja alguses samuti heas hoos, minnes juhtima 17:14, aga külalised viigistasid seisu 18:18-le. Võõrustajad leidsid seejärel taas oma mängu, läksid ette 24:20 ja võtsid kaheväravalise võidu. Celminši arvele kanti üks tabamus.

Maribor läks rohkem kui kuu aega kestvale talvepausile neljandal kohal, olles kogunud 20 punkti. Loka on 16 silmaga viies. Branik peab oma järgmise kohtumise veebruari alguses.