Hannover kaotas Göppingenile taas ühe väravaga, Bergischer HC tegi viigi

-Mait Patrail | Foto: Siim Semiskar

Vigastusest taastuva Eesti käsipallikoondislase Mait Patrailita mänginud TSV Hannover-Burgdorf kaotas Saksamaa meistrivõistlustel kodus Göppingeni Frisch Auf! meeskonnale 29:30 (14:14).

Suurem osa avapoolajast kulges võõrustajate taktikepi all, kuid rohkem kui kolmeväravaliseks vahe ei veninud ning poolajapausiks särasid tablool viiginumbrid. Teisel poolajal pääses omakorda Göppingen kolme tabamusega juhtima, kuid kaks minutit enne lõppu oli seis viigiline 28:28. Seejärel viskasid külalised kaks vastuseta väravat ja kodumeeskonnal õnnestus vahe minimaalseks mängida viimasel sekundil.

Eesti koondise puurivahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC tegi võõrsil 22:22 (9:10) viigi TBV Lemgo Lippega. Ka selles kohtumises ei läinud esimesel poolajal vahe suuremaks kui kolm tabamust ning puhkama mindi väljakuperemeeste üheväravalises eduseisus. Teisel poolajal pääses Lemgo ette 15:11 ja juhtis kümme minutit enne lõppu 20:15, kuid külalised seadsid 5:0 vahespurdi abil jalule viigi. Võõrustajad olid võtmas võitu, kuna läksid 20 sekundit enne lõpusireeni 22:21 juhtima, aga kui mängida jäi kaks sekundit seadis Bergischer HC jalule viigi. Ots Bergischer HC rivistusse ei kuulunud.

Bergischer HC on 18. vooru järel 19 punktiga kaheksandal kohal, Hannover-Burgdorf paikneb 12 silmaga 14. tabelireal. Esimeses ringis Patraili koduklubi üle samuti üheväravalise võidu võtnud Göppingen hoiab seitsmendat ja Lemgo 11. positsiooni.

8. Bergischer HC 18 9 1 8 480:470 19
9. Minden 18 8 0 10 518:518 16
10. Erlangen 18 8 0 10 459:467 16
11. Lemgo 18 6 3 9 456:460 15
12. HSG Wetzlar 18 7 0 11 449:463 14
13. Stuttgart 18 6 1 11 484:543 13
14. Hannover-Burgdorf 18 6 0 12 500:524 12
15. Leipzig 18 4 2 12 444:464 10
16. Gummersbach 18 4 0 14 442:533 8
17. Bietigheim 18 3 0 15 438:551 6