fbpx
Close

Jaanimaa klubi vahetab nime, Patraili finaalturniirile leiti uus aeg ja teised uudised Euroopast

Avatar
-Dener Jaanimaa ja Mait Patrail | Foto: Siim Semiskar

Kui muu maailm tegeleb koroonaviiruste tagajärgedega, siis selle segaduse keskel otsustas Dener Jaanimaa koduklubi Moskva Spartak ette võtta nimevahetuse. Saksamaal on kindel plaan, et käsipallihooaja peab siiski lõpuni mängima ning ühena viimastest otsustas ka Ukraina liiga tegevusse pausi teha.

Venemaa uudiste sait RIA Novosti raporteerib, et Spartak kavatseb järgmisel nädalal nimevahetusega tegelema hakata ning klubi uueks nimeks saab legendaarne CSKA. Eestlase võistkond loodi alles aastal 2017 ning pärast seda on kaks hooaega järjest on Venemaa meistrivõistlustel saavutatud hõbemedal. Kohamängudes, juhul kui need toimuvad, läheb põhiturniiril neljandaks jäänud Jaanimaa tiim kokku Saratoviga.

Saksamaa Bundesliga juhid pidasid eile pika konverentsikõne meistrivõistluste tuleviku suhtes, kirjutatatakse pressiteates. Hetkeseisuga on kõik riigi liigad peatatud aprilli lõpuni. Järgmise kuu alguses toimuma pidanud karikavõistluste finaalturniir on edasi lükatud 27. – 28. juuni peale. Teatavasti pääses Final Fouri lisaks THW Kielile, TBV Lemgole ja Melsungenile ka Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf.

Ühena viimastena Euroopa käsipallis otsustas ka Ukraina liiga tegevuse peatada. Kolmapäevaks peavad klubid saatma liidule ettepanekud, kuidas hooajaga edasi minna.

Rootsi meistriliiga otsustas samuti, et hooaeg lõpetatakse ning kohad jagatakse välja vastavalt seni peetud kohtumistele. Riigi meistriks tuli sel aastal Alingsas (48 punkti 31 mänguga), neile järgnesid Malmö (47), Kristianstad(46) ja Skovde(46). Kuidas jagatakse Euroopa kohad ja mis saab üleminekumängudest selgub reedel.

 

scroll to top