Kristo Voika viskas Söflingeni võiduvärava

-Kristo Voika | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Kristo Voika koduklubi TSG Söflingen alistas Saksamaa meistrivõistluste tugevuselt neljandal tasemel, Oberliga Baden-Württembergi tsoonis võõrsil SV Remshaldeni 25:24 (12:15).

Voika kaks tabamust viisid külalised 8. minutil 4:3 juhtima, kuid võõrustajad vastasid sellele 3:0 vahespurdiga. Remshalden suutis edu hoida avapoolaja lõpuni, mille võitis kolme tabamusega.

Teist poolaega alustas paremini Söflingen, kes seadis 38. minutil jalule 17:17 viigi. Kümmekond minutit hiljem olid võõrustajad taas ees 23:19, aga siis tegid külalised 6:0 vahespurdi ning võtsid lõpuks üheväravalise võidu. Söflingeni võidutabamuseks jäi Voika poolt 55. minutil visatud värav, mis viis külalised 24:23 juhtima.

Voika oli nelja tabamusega üks kolmest Söflingeni resultatiivseimast mängijast. Eestlane sai ka ühe kollase kaardi ja kaheminutilise karistuse.

Söflingen on 14. vooru järel 15 punktiga kaheksas. Remshalden hoiab kahe silmaga viimast ehk 15. positsiooni.