fbpx
Close

Riihimäe Cocks leidis uue peatreeneri ja läbib noorenduskuuri

Avatar
-Riihimäe Cocks | Foto: EHF Meistrite liiga

Riihimäe Cocksi uus peatreener tuleb praeguse kriisi epitsentrist Itaaliast. Horvaatia päritolu Boris Dvorsek on varasemalt juhendanud Soomes PIF-i võistkonda ning käesoleva hooaja veetis itaallaste SSV Bozen Loackeri pingil.

Horvaatlase kõrvale asub senini mängijarolli täitnud Bojan Zupanjac. Cocks pidas läbirääkimisi ka kahe rootslasega, aga kokkulepeteni ei jõutud. “Rootsi treenerid tahavad Soomest neljakordset palka. Nad ei hinda meie käsipalli üldse,” ütles Riihimäe mänedžer Jari Viita aamuposti.fi lehel.

“Dvorsek oli meie jaoks sobiv mees, kuna me tõstame koosseisu palju uusi noori mehi ning ta on treeninud Horvaatia juunioreid mitmetel rahvusvahelistel võistlustel,” jätkas Viita.

Võistkonnast on lahkumas Nico Rönnberg, Sasa Puljizovic, Aleksandar Gugleta, Aliaksandr Markelau ja Yuri Semenov. Uue täiendusena on juba hangitud serblasest mängujuht Djordje Djekic ning paljude teiste juunioride seast tõstetakse esindusmeeskonda näiteks Miika Kaukoranta, Santeri Vainionpää ja Roope Ahlgren.

Cocks otsib veel hetkel väravavahti, mõlemat ääremängijat ning kahte uut tagameest. Meeskond plaanib trennidega juulis alustada, kui muidugi maailmas leviv pandeemia üle läinud on.

scroll to top