Rooba koduklubi sai kolmanda järjestikuse kaotuse

-Jürgen Rooba | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise paremääre Jürgen Rooba koduklubi Karlskrona HIF jäi Rootsi meistrivõistluste kõrgliigas 24:26 (9:10) Partille IK Sävehofile.

Võõrustajad haarasid Karlskronas toimunud kohtumises 5:3 algedu, kuid seisul 8:6 tegid külalised 4:1 vahespurdi ning võitsid poolaja ühe tabamusega. Teisel poolajal juhtis HIF 17:15 ja 18:16, aga Sävehof pääses kaheksa minutit enne matši lõppu ette 23:21. Kui mängida jäi alla nelja minuti, olid külalised ees 25:22 ning lõpusireen fikseeris Sävehofi kaheväravalise võidu. Rooba arvele kanti kaks tabamust ja üks kaheminutiline karistus.

Kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Karlskrona hoiab 17. vooru järel 12 punktiga 10. kohta. Kaheksa silma rohkem teeninud Sävehof on seitsmes.