Staarmängija puudumisel sai Mait Patraili ja Hannoveri rekordiline seeria lõpu

-Mait Patrail | Foto: die-recken.de

Kõik seeriat saavad lõpuks otsa ja nii lõppes ka Mait Patraili ja TSV Hannover-Burgdorfi rekordiline hooaja algus. Saksamaa Bundesligas seitsme võiduga alustanud eestlase koduklubi jäi eile alla MT Melsungenile.

MT Melsungen – TSV Hannover-Burgdorf 31:25 (17:15)

Morten Olsen, kes on sel hooajal olnud Hannoveri rünnakute vedaja, kohtumises ei osalenud ning eestlase koduklubi ei suutnud leida piisavalt palju häid võimalusi skoorimiseks. TSV mängus oli näha ka väsimuse märke, kui selja taga oli kaks rasket matši meistriliigas ja karikasarjas. Esimene poolaeg möödus võrdsete heitluses ning alles selle lõpus suutis koduvõistkond teha 3:0 spurdi ning rebida kaheväravalisse eduseisu. Teine periood aga kulges juba Melsungeni kontrolli all ja kurnatud Burgdorf ei suutnud leida vastukäike oma endise mängija Kai Häfneri skoorimisele. Koduvõistkond hoidis tempot kõrgel ning seilas lõpuks kindla 31:25 võiduni. Patrail viskas ühe värava.

“Melsungen tõstis mängutempo kiireks, see oli nende poolt väga õige taktikaline otsus, kuna meil oli kaks rasket mängu selja taga,” ütles Hannoveri abitreener Iker Romero pressiteates. “Teisel poolajal me väsisime, aga meie üldine tabeliseis on siiski hea ja peame oma pead üleval hoidma.”

Hannover jätkab siiski seitsme võidu ja ühe kaotusega Bundesligas liidrikohal, neile järgnevad Rhein Neckar Löwen ja SG Flendburg-Handewitt vastavalt ühe ja kahe vähem võidetud kohtumisega. Melsungen on tabelis neljandal kohal viie võidu ja kahe kaotusega.

Järgmine mäng Bundesligas toimub Hannoveril pühapäeval SC Madgeburgi vastu.