fbpx
Close

STATISTIKA | Tallinn üritab Serviti kolmandaks lükata

Avatar
-HC Tallinn | Foto: Siim Semiskar

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste kõrgliigas peetakse täna selle aasta kaks viimast kohtumist, kui kell 19 lähevad vastamisi Viimsi/Tööriistamarket – Tallinn ja SK Tapa – Põlva Coop.

Viimsi võõrustas mullu Tallinnat kaks korda, kui avamäng võideti 24:21 ning teine matš kaotati 24:34. Tallinn tõuseks tänase võidu korral aasta lõpuks teisele tabelireale, kuid Viimsit ei päästa viimasest positsioonist mitte miski. Viimsil on käsil rasked ajad, sest sel sajandil on hooaega kehvemini alustatud 2000/2001, kui meeskonnal oli kaheksa vooru järel tabelis ümmargune null. Tiimide tänavuse esimese omavahelise mängu võitis Tallinn kodus 31:20.

Tapa seevastu on tänavu kogunud juba neli punkti. Käesoleval aastatuhandel on Tapa alustanud hooaega paremini vaid kolmel korral. Coopi ainus parem start pärineb aga hooajast 2013/2014. Tapa on võõrustanud Coopi seitsmel korral nin võitnud neist mängudest kolm ja kaotanud neli. Mullu oli Coop Tapal parem 25:24 ning tänavuses avaringis võtsid põlvalased 36:19 võidu.

scroll to top