fbpx
Close

Tallinna väravavaht: tänu eeltööle oli kergem mängida

Avatar
-Hetk mängust Tallinn – Viljandi HC (Armis Priskus, Rainer Kelk, Kristjan Koovit ja Markus Viitkar) | Foto: Siim Semiskar

Nädal aega tagasi Eesti käsipallikarikavõitjaks kroonitud Tallinn jätkas võidulainel, kui alistas Balti liiga B-tugevusgrupis kodus Vilniuse VHC Šviesa 27:22 (14:11).

Tallinlaste võit oli seda hinnatavam, et leedulased olid alistanud kõik kolm senist vastast ning ise visanud igas kohtumises vähemalt 30 väravat. “Tegin enne mängu kodutööd,” ütles Tallinna puurivaht Armis Priskus klubi Facebooki konto vahendusel. “Vaatasin nende kohtumisi ja koostasin vastavad tabelid. Seetõttu õnnestus mul mäng hästi ning väljakul oli kergem tegutseda. Ka koostöö kaitsega toimis selle pealt paremini.”

Pühapäeval võõrustab Tallinn Kaunase Granitas-Karyst, kes sai laupäeval 28:24 (17:11) jagu Viljandist. “Tahaksime jõuda kahe edasipääseja sekka, seega peame Granitast võitma,” lausus Priskus, kes kavatseb ka selle kohtumise eel kodutööd teha.

Priskus tunnistas, et karikavõit andis talle palju juurde. “Mulle pole veel kohalegi jõudnud, et karika võitsime,” sõnas Priskus. “Karikas andis motivatsiooni ja mängutahet juurde.”

Tallinn ja Šviesa jagavad Balti liigas nelja vooru järel kuue punktiga teist-kolmandat kohta. Granitas-Karys on kolme silmaga eelviimasel ehk viiendal positsioonil.

scroll to top