Teisel poolajal esiliigaklubi vastupanu murdnud Steaua pääses poolfinaali

-Martin Johannson | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise kapteni Martin Johannsoni koduklubi Bukaresti CSA Steaua jõudis Rumeenia karikavõistlustel nelja parema hulka, kui sai veerandfinaalis võõrsil 31:28 (14:15) jagu CSM Vasluist.

Pärast ühe tabamusega kaotatud avapoolaega tegi Steaua teise pooltunni alguses 7:1 vahespurdi, minnes juhtima 21:16. Kui mängida jäi kolm ja pool minutit, olid külalised ees 30:23. Tänavu esiliigas vaid võite tunnistanud Vaslui vähendas aga 5:1 spurdi abil oma kaotusseisu lõpuks kolmele väravale. Johannson sooritas kolm pealeviset, mis kõik ka tabasid. Lisaks sellele märgiti eestlasele protokolli kollane kaart.

Ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Baia Mare CS Minaur – Timisoara CSM Politehnica, Bukarest CS Dinamo – CSM Bukarest ja Craiova CS Universitatea – CSM Focsani 2007.