Valdar Noodla ja Dicken vajasid võiduks taas lisaaega

-Valdar Noodla | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Valdar Noodla koduklubi Helsingi Dicken pidas Soome liiga play-offis juba teise lisaajale läinud kohtumise. Kui veerandfinaalseeria kolmandas mängus jäädi teisel lisaajal Helsingi HIFK-le alla, siis eile alistati esimeses poolfinaalis Karjaa BK-46 meeskond 34:31 (28:28, 14:12).

Kui esimesel poolajal ei olnud kummagi meeskonna edu rohkem kui kaheväravaline, siis teisel pooltunnil pääses Dicken nelja tabamusega juhtima, aga BK-46 seadis jalule viigi 20:20. Lõpuks tuli võitja selgitamiseks appi võtta lisaaeg, kus pikema kõrre tõmbas külalisemeeskond Dicken, kelle kasuks Noodla viskas viis väravat. BK-46 leegionär Janis Selge skoori ei teinud, kuid teenis kaks kaheminutilist karistust.

Kolme võiduni peetav seeria jätkub kolmapäeval Helsingis.