Varik ja Maasalu viskasid kaotusmängus üle poole SIF-i väravatest

-Käsipall | Foto: Siim Semiskar

Ott Variku ja Sten Maasalu koduklubi Siuntio IF jäi Soome meistrivõistlustel võõrsil 20:32 (9:15) alla Riihimäki Cocksile.

Valitsev meister alustas kohtumist 3:0 spurdiga ning külalistel kulus esimese värava viskamiseks üheksa minutit. 13 minutit enne avapoolaja lõppu juhtis Cocks 7:5, kuid vaheajaks suurendasid väljakuperemehed edu kuuele tabamusele. Teise poolaja alguses viskas Cocks viis vastuseta väravat ja võttis lõpuks 12-tabamuselise võidu. SIF-i resultatiivseimad mängijad olid kohtumise kolmandaks täheks valitud Varik kuue ja Maasalu viie väravaga. Lisaks sellele ühe kaheminutilise karistuse teeninud Varik realiseeris pealevisked 75- ning Maasalu 36-protsendilise täpsusega.

Viimasest neljast mängust ühe võitnud ja kolm kaotanud SIF hoiab turniiritabelis kümnest mängust kogutud kümne punktiga viiendat kohta. Ühe kohtumise vähem pidanud Cocks on 16 silmaga kolmas.