fbpx
Close

14 kuud rehabilitatsiooni, 10 minutit platsil ja siis täielik õudusunenägu

Avatar
-Nora Mörk | Foto: imago/Bildbyran/Scanpix

Üks viimaste aastate maailma parimaid naiskäsipallureid Nora Mörk on taas vigastanud oma põlve.

2017. aasta maailmameistrivõistluste resultatiivseim mängija oli just lõpetanud 14 kuud kestnud taastusravi oma põlvele ning sai oma uue klubi CSM Bukaresti eest olla väljakul vaid kümme minutit, kui ajalugu taas kordus. Nüüd ootab Norra koondislast taas ees lõikuslaud.

“Ma ei suuda uskuda, et mul on niipalju halba õnne. Just kui asjad hakkasid paranema ja olin heas füüsilises konditsioonis. Siis juhtub selline asi,” ütles Mörk, kes on oma karjääri jooksul juba 8 (!) korda põlveoperatsioonil käinud, Norra Käsipalliliidu pressiteates.

“See on mulle väga raske päev. Ma ei tunne end hetkel hästi, aga ma tulen tagasi tugevamana,” jätkas 28-aastane maailmameister.

Norra koondis peab nüüd teist suurturniiri järjest hakkama saama ilma ühe oma superstaarita. Novembris Jaapanis algavatel maailmameistrivõistlustel on norrakatel lisaks paremsisemisele Norale veel puudu palju tähti, nende hulgas Katrine Lunde (põlvevigastus), Kjerstin Boge Solos (põlvevigastus) ja Kari Aalvik Grimsbö (ei soovi osaleda).

scroll to top