fbpx
Close

Kehra, Serviti ja Mistra pidasid nädalavahetusel esimesi sõprusmänge

Avatar
-Kristjan Muuga | Foto: Klaipeda Dragunas

Pärast pea pooleaastast pausi olid Eesti käsipalliklubid sel nädalavahetusel taas võistlustules. Põlva Serviti ja sel hooajal meistriliigas osalev Mistra mängisid turniiril Leedus ning Kehra käis rammu katsumas põhjanaabritega.

Kolm päeva kestnud Klaipeda Cup lõppes Põlva Servitile III kohaga kui pronksimängus alistati Kaunase Granitas Karys tulemusega 29:22 (15:12). “Turniiril tulime üldjuhul kaotusseisudest välja ja oli võitlust, kuid siiski ei ole koostöö veel kõige parem. Igalt poolt saab juurde panna. Pikk paus annab tunda, mitte ainult meil vaid ka teistel võistkondadel. Kuid kohtumised kandsid eesmärki ja mäng läks järjest paremaks, ka koostöö nii rünnakul ja kaitses,” oli Kalmer Musting Serviti koduleheküljel kokkuvõttes turniiriga rahul.

Eelmisel hooajal meistriliigas mänginud Aruküla/Audentes ja esiliigas pallinud Raasiku/Mistra on selleks aastaks jõud ühendanud ning saavutas Leedu turniiril kõvas konkurentsis kuuenda koha. Sama tiim osaleb tänavu ka Eesti meistrivõistlustel.

Turniiri võitis Klaipeda Dragunas, kes alistas finaalis Dobele Tenaxi. Kõik tulemused ja väravaviskajad leiate siit ja siit.

HC Kehra mängis nädalavahetusel Soomes kohalike võistkondadega. Laupäeval kaotati Helsingis Kristo Voika koduklubile HIFK 21:25 ning pühapäeval jäädi pingelises heitluses alla Sten Maasalu ja Ott Variku tiimile Siuntio IF 23:24.

Esimese mängu kokkuvõtte leiate siit

scroll to top