-Käsipall24.ee | Foto: Pixabay

Käsipall24.ee on esimene eestikeelne käsipalliportaal, mis alustas oma tegevust 2018. aasta esimeses pooles. Meie missiooniks on kajastada kogu käsipallimaailmas toimuvat nii hästi, kui me seda suudame.

Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, seetõttu oleme otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga portaal senisest vägevamatel tuuridel käima panna.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Käsipall on pikalt olnud Eestis teiste pallimängude varjus, kuigi tipptegijaid on meil mängimas mitmetes Euroopa tippliigades. Ka meedias on käsipall jäänud kohati teenimatult tahaplaanile ning seetõttu saigi Käsipall24.ee ellu kutsutud. Kui Sinu armastus on käsipall ning tunned, et saaksid toetajana meie projekti panustada, siis võta meiega ühendust. Omalt poolt saame teile reklaamväljundina pakkuda mitte üksnes käsipalliportaali, vaid kõiki meie spordiportaale,” sõnab Online Media sisujuht Siim Semiskar.

Siimuga saab ühendust helistades +372 5664 9737 või kirjutades siim@onlinemedia.ee.