fbpx
Close

200 000 tuhat klikki ja 35 tuhande inimeseni jõudnud uudised ehk Käsipall24.ee sünnipäev

Avatar
Mait Patrail, Dener Jaanimaa ja Kristo Voika Käsipall24.ee lehel | Foto: Siim Semiskar/Rain Kullamaa

Käsipall24.ee lehe taassünnist möödus eile üks aasta. 03.06. 2019 ilmus pisukese restardi teinud saidil podcast ja uudis Kaspar Leesiga. Allolevas artiklis vaatame peale, kuidas meie esimene hooaeg möödus ning kui paljude inimesteni jõudsime. 

Meie lehte alustades oli suurim eesmärk just käsipalli populariseerimine ning juba meie ala sees olevate inimesteni ka suuremal hulgal rahvusvaheliste uudiste toomine. Lisaks lootsime meie omas mullis diskussiooni alustada, kuidas ala veel paremaks teha. Kui inimestelt paluda nimetada kuulsaid jalgpallureid või korvpallureid, siis sellega saavad kõik hakkama, meie peame oma ülesandeks seda, et ühel päeval oleks sama käsipalluritega. Kuidas me oma eesmärkidega hakkama saanud oleme? Eks see jääb igaühe enda otsustada.

Loomulikult ei saa meie väikest käsipalli lehte võrrelda numbritelt suuremate spordialadega ega kindlasti ka üleriigiliste uudiste saitidega, kuid midagi oleme siiski korda saatnud. Kokku on aasta jooksul meie lehte klikitud 200 000 korda ning saiti on külastanud 35 tuhat inimest. Siia ei ole sisse arvestatud neid numbreid, kui Käsipall24.ee artiklid on olnud üleval meie riigi erinevatel spordisaitidel ning usume, et ala uudised on seetõttu jõudnud veel suurema publikuni, eriti hooaja välisel ajal, kus käsipalliuudiste tootlus muidu suur ei oleks.

Viimase aasta viis kõige populaarsemat artiklit:

  1. Elu sportlase kõrval | Martin Johannsoni ja Ardo Kreegi elukaaslased räägivad rõõmudest ja pisaratest 
  2. Terve võistkonna kadumine – üks spordiajaloo kummalisemaid lugusid
  3. Ajarännak aastasse 1991 | Varustus kaubeldi soomlastelt, näpuliimi keedeti ise ja jooni tehti kriidiga
  4. INTERVJUU | Vahur Oolup välismaale siirdumisest: Taani on ideaalne hüppelaud lähemale Euroopa tipule
  5. Top 6 | Noormängijad, kellel tasub uuel hooajal silm peal hoida

Nii kui ülalolevast tabelist selgub, ei ole meie kolm populaarsemat lugu seotud otseselt aktuaalsete käsipalluudisega, vaid on pigem uudised, mis pakuvad huvi laiemale publikule. Diskussiooni käsipalli hetkeseisu ning tuleviku kohta oleme üritanud äratada ka natuke kriitilisemate artiklitega, nagu vestlus Mikola Naumiga ning meie podcast Martin Lillepeaga.

Aasta viis kõige populaarsemat podcasti:

  1. KUULA | Alustas Eesti esimene käsipallipodcast “Kahekordne”, külaliseks koondislane Kaspar Lees!
  2. “Kahekordne” | Dener Jaanimaaga maailma tipust, Lindbergi “õigest segust”, pokkerist ja Eesti koondisest
  3. KUULA | Sajandi käsipallur Bramanis: esimene ja viimane välismaalane Jaapanis, “Kaks Kanget” ja Karhu ketside abil õigesse tiimi
  4. KUULA | Martin Noodla meenutas Kahekordses, kuidas Kreekas tribüünid põlesid
  5. KUULA | “Raudmehed” Martin Johannson ja Jürgen Rooba avasid Kahekordses koondise telgitaguseid

Faktid:

Huvitavate faktidena võime välja tuua, et meie külastajate seas on mehi ja naisi põhimõtteliselt võrdselt. Üllatuslikult on Eesti järel meil enim lugejaid Ameerika Ühendriikidest, neile järgnevad Soome ja Saksamaa. Ülekaalukalt loetakse Käsipall24.ee lehekülge enim Apple Iphone-i vahendusel.

Käsipall24.ee tänab kõiki, kes meie lehte viimase aasta jooksul külastanud on ning loodame, et jätkame samas vaimus. Tuletame kõigile meelde, et kuigi teile ei maksa üks kommentaar, klikk või jagamine midagi, on see meile suure väärtusega. Lisaks ootame alati käsipallihuviliste tagasisidet, arvamusi ning soovijad võivad ka olla meiega ühenduses lehesisusse panustamise osas.

scroll to top