fbpx
Close

6 olulist nippi, mille abil teha kasiinos käsipallile panuseid

Avatar

Kui rääkida spordipanuste tegemisest, siis tavaliselt mõeldakse esimese asjana jalgpallile või korvpallile. Tegelikult on aga käsipall muutumas kasiinomängijate seas aina populaarsemaks, võimaldades üsna põnevaid spordipanuseid.

Kui sa pole kunagi varem kokku puutunud spordipanustega, siis tasuks esmalt tutvuda lähemalt mõningate nippidega, mis aitavad sul paremini teha panuseid käsipallile või ka teistele spordialadele.

Tee korralikult kodutööd

Spordipanustamine erineb tavalistest kasiinomängudest üsna palju. Näiteks, olemas võivad olla küll tasuta kasiinomängud ehk demoversioonis mängimine, kuid spordipanuseid ei saa nii riskivabalt teha. Seetõttu on eriti oluline teha põhjalikult uurimistööd enne, kui asud oma panuseid tegema.

Kui sa pole käsipalliga eriti kokku puutunud, peaksid kõigepealt tegema endale selgeks käsipallireeglid ja muud põhitõed, et oskaksid paremini ennustada, millised tiimid võivad rohkem võita. Spordipanustamise peamine eesmärk on ju siiski arvata õigesti ära, kes võidab matši.

Üks hea viis selle kodutöö tegemiseks on lihtsalt käsipalliturniiride jälgimine. Nii saad parema ülevaate ning oskad kindlasti teha ka täpsemaid spordipanuseid.

Kasuta boonuseid ja osale võistlustel

Kindlasti oled üllatunud, kui kuuled, et on olemas selline kontseptsioon nagu tasuta kasiino. Mõistagi ei ole ükski kasiino päris tasuta – kui välja arvata fakt, et tasuta kasiino mängud tõesti tähendavadki seda, et sa saad mängida demoversioonis, kus ei pea enda raha kasutama.

Kui aga räägime sellest, mida üks tasuta kasiino kogemus endast kujutab, siis peame silmas erinevaid lisaboonuseid. Nimelt, iga Eesti kasiino pakub erinevaid boonuseid, võistluseid ja turniire, mis annavad sulle mängimiseks lisaraha juurde. Paljud kasiinod pakuvad uutele mängijatele n-ö riskivabasid panuseid ehk võimalust teha oma esimene spordipanus nii, et kui peaksidki kaotama, ei kaota sa enda raha üldse. Voila! Nii saabki olla võimalik üks tasuta kasiino kogemus.

Kui sul pole veel kontot mõnes spordipanustamisportaalis, otsi kindlasti just selline portaal, kus pakutakse uutele mängijatele ka mingeid lisaboonuseid tervituseks. Nii saad mängurõõmu veelgi juurde!

Tee reaalajas panuseid

Paljud Eesti mängukohad pakuvad reaalajas panustamist ehk live-panustamise võimalust. See tähendab, et käsipallimäng võib juba parasjagu käimas olla ning sul on võimalik teha panus samal ajal, kui mäng toimub. Kasiinolehel striimitakse ka mängu ennast, et saaksid samal ajal panustamislehe kaudu mängu jälgida.

Tänu reaalajas panustamisele on võimalik teha tunduvalt täpsemaid panuseid, kuna sa ei pea enam niivõrd huupi tulevikku ennustama, vaid saad näha oma silmaga, kuidas mäng kulgeb, tehes panuseid sellele vastavalt.

Usalda ainult statistikat, mitte kuulduseid

Algajad spordipanustajad kipuvad tegema ühe vea: nad panustavad tiimile, kelle kohta on nad meediast või sõpradelt kõige rohkem kuulnud.

Spordipanustamine on mõnes mõttes nagu investeerimine: sa ei tohi kunagi usaldada seda, mida kuuled meediast, kuna üleshaibitud ettevõtted (või antud juhul meeskonnad) ei pruugi olla kõige paremad.

Ainus, mida sa peaksid usaldama, on puhas statistika. Sa võid küll silmas pidada, et mõni tiim on saanud rohkem populaarsust, kuid ära tee panuseid pimesi. Usalda eelkõige seda, mida analüüsid ja statistika sulle näitavad.

Usalda oma sisetunnet

Parimad spordipanustajad teavad, et kõige muu juures peavad nad jääma endale kindlaks. Kui sul on arvamus mõne tiimi või mängija kohta, ära lase end kõigutada teiste inimeste arvamusel – jää endale kindlaks ja usalda oma sisetunnet.

Kui sa paned spordipanusesse kokku statistika ja enda kõhutunde, võid vähemalt meelerahuga teada, et andsid endast parima. Isegi, kui selline panus läheb luhta, tead vähemalt, et lootsid iseenda sisetundele, mitte kellegi teise arvamusele.

Ära aja kunagi oma kaotuseid taga

Ükskõik, millise õnnemänguga tegemist ka poleks, alati tuleb meeles pidada kõige olulisemat tõde: ära mitte kunagi ürita oma kaotuseid tagasi teenida.

Iga spordipanuse puhul on reaalne risk oma raha kaotada. Sa ei tohiks kunagi teha panuseid rahaga, mida sa ei saa kaotada. Ka tasuta kasiino raha kasutamisel ei saa sa niisama pimesi panustada, kuna see summa saab samuti varem või hiljem otsa (või pead kokku puutuma erinevate tingimustega, mis pakkumisega seotud on).

Spordipanustamine ei ole raha teenimise viis, vaid meelelahutus – pea seda alati meeles, et teha turvalisi ja mõistlikke panuseid.

scroll to top