fbpx
Close

Aafriklannade reisisaaga sai kuni 20-aastaste MM-il lõpu

Avatar
-Käsipall | Foto: Siim Semiskar

Elevandiluuranniku kuni 20-aastaste naisjuunioride käsipallikoondis ei jõudnudki MM-i mängupaika Debreceni ja nii jätkab A-alagrupis viis võistkonda.

Kuna Elevandiluuranniku naiskond lootis tänaseks teise vooru kohtumiseks Montenegro vastu Ungarisse pääseda, siis märgiti neile 2. juulil toimuma pidanud avamatšis Norra vastu turniiritabelisse 0:10 loobumiskaotus. Nüüd selgus, et aafriklannad ei jõua ka tänaseks Ungarisse ning nad eemaldati turniirilt.

Esimese vooru järel on A-alagrupis kaks punkti Montenegrol ja Ungaril ning Brasiilia ja Portugal pole silma pähe saanud. Norra peab oma avamängu täna.

B-alagrupis on Venemaal kahe vooru järel neli, Lõuna-Koreal ja Islandil kolm, Sloveenial kaks ning Tšiilil ja Hiinal null punkti. C-alagrupis on kõigil peetud üks kohtumine, mille järel Hollandil, Taanil ja Rumeenial on kaks ning Jaapanil, Angolal ja Paraguayl null silma. D-alagrupi paremusjärjestuse moodustavad kahe vooru järel Prantsusmaa ja Rootsi nelja, Hispaania ja Horvaatia kahe ning Saksamaa ja Egiptus null punktiga.

scroll to top