fbpx
Close

Ain Pinnonen Viimsi/Tööriistamarketi kuuendast kohast: õiglane tulemus

Avatar
-Ain Pinnonen | Foto: Siim Semiskar

Viimasel kuuel aastal Eesti käsipallimeistrivõistlustel vähemalt esinelikusse jõudnud HC Viimsi/Tööriistamarket kaotas tänavu veerandfinaalis HC Kehra/Horizon Pulp&Paperile ning leppis kuuenda kohaga.

Meeskonna peatreeneri Ain Pinnoneni meelest vastas tulemus hooaja käigule. „Õiglane tulemus,“ ütles Pinnonen portaalile Kasipall24.ee. „Teised klubid tegid võrreldes meiega rohkem trenni.“

Pinnoneni sõnul oli probleeme ja üldiseid muudatusi teisigi. „Meie jaoks hakkasid asjad viltu minema oktoobris, kui Rail Ageni sai vigastada. Trauma vaevab teda praegugi,“ lausus Pinnonen. „Kindlasti mõjutas meid ka HC Tallinna liitumine meistriliigaga, mistõttu meie koosseis jäi hõredamaks.“

Kuna Viimsi jaoks hooaeg alles lõppes, siis ei tahtnud Pinnonen tuleviku teemadel spekuleerida. „Me ei mõtle veel selle peale,“ ütles Pinnonen, kes vastas napisõnaliselt küsimusele, kas esiliigas mängivast HC Viimsist võiks suvel mõni täiendus tulla. „Kui noored tahavad, siis nad liituvad meiega,“ lisas Pinnonen.

Viimsi võitis tänavu põhiturniiril üheksa ja kaotas 11 kohtumist. Turniiritabelis endast eespool paiknenud meeskonda võideti korra, kui teises ringis saadi jagu HC Tallinnast. Viimsi viskas ise 520 ning lasi endale visata 586 väravat. Meeskonna resultatiivseimaks mängijaks oli Otto Karl Kont 93 tabamusega. Veerandfinaalis jäädi kahel korral alla Kehrale, väravate vahega -25. Nendes kohtumistes tegi Tarmo Ulla parimana skoori 14 korral.

scroll to top