AJAKAVA | Meistriliiga jätkub vahegrupiturniiriga

-Kaupo Liiva ning HC Kehra /Horizon Pulp&Paper | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Eesti meeste meistriliiga jätkub 27. veebruaril vahegrupiturniiriga. Põhiturniiri tulemuste põhjal jätkavad Kehra/Horizon Pulp&Paper, Põlva Serviti, Tallinn ja Põlva Coop tugevamas ning Viljandi HC, Viimsi/Tööriistamarket, SK Tapa ja Aruküla/Audentes nõrgemas grupis.

Meeskonnad peavad mõlemas grupis kohalesõitudega kaks ringi, kuhu kaasa võetakse kõik põhiturniiril teenitud punktid. Tugevama vahegrupiturniiri kaks paremat meeskonda pääsevad otse poolfinaali, ülejäänud kaks jätkavad koos nõrgema vahegrupi kahe edukamaga veerandfinaalis.

Ajakava:

27.02.2019 19:00 Viljandi Spordihoone Viljandi HC SK Tapa
28.02.2019 19:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti Coop Põlva
28.02.2019 19:00 Viimsi Keskkool HC Viimsi/Tööriistamarket Aruküla/Audentes
02.03.2019 16:00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper HC Tallinn 1
05.03.2019 19:00 Kalevi Spordihall HC Tallinn 1 Põlva Serviti
06.03.2019 19:00 Mesikäpa Hall Coop Põlva HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
06.03.2019 19:00 Aruküla Põhikool Aruküla/Audentes Viljandi HC
07.03.2019 19:00 Tapa Spordihoone SK Tapa HC Viimsi/Tööriistamarket
13.03.2019 19:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
13.03.2019 19:00 Aruküla Põhikool Aruküla/Audentes SK Tapa
14.03.2019 19:00 Mesikäpa Hall Coop Põlva HC Tallinn 1
14.03.2019 19:00 Viimsi Keskkool HC Viimsi/Tööriistamarket Viljandi HC
20.03.2019 19:00 Mesikäpa Hall Coop Põlva Põlva Serviti
20.03.2019 19:00 Aruküla Põhikool Aruküla/Audentes HC Viimsi/Tööriistamarket
21.03.2019 19:00 Tapa Spordihoone SK Tapa Viljandi HC
24.03.2019 16:00 Kalevi Spordihall HC Tallinn 1 HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
26.03.2019 19:00 Mesikäpa Hall Põlva Serviti HC Tallinn 1
27.03.2019 19:00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Coop Põlva
27.03.2019 19:00 Viljandi Spordihoone Viljandi HC Aruküla/Audentes
27.03.2019 19:30 Viimsi Keskkool HC Viimsi/Tööriistamarket SK Tapa
02.04.2019 19:00 Kalevi Spordihall HC Tallinn 1 Coop Põlva
03.04.2019 19:00 Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Põlva Serviti
04.04.2019 19:00 Tapa Spordihoone SK Tapa Aruküla/Audentes
05.04.2019 19:00 Viljandi Spordihoone Viljandi HC HC Viimsi/Tööriistamarket

Seis põhiturniiri järel:

1. Kehra/Horizon Pulp&Paper 14 12 1 1 438:352 25
2. Põlva Serviti 14 11 1 2 453:324 23
3. Tallinn 14 11 0 3 417:330 22
4. Põlva Coop 14 7 1 6 421:382 15
5. Viljandi HC 14 5 1 8 357:389 11
6. Viimsi/Tööriistamarket 14 2 2 10 349:433 6
7. SK Tapa 14 2 2 10 340:395 6
8. Aruküla/Audentes 14 2 0 12 279:449 4

 

medpoint.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar