Aleksejevi koduklubi sai Akureyri derbis üheväravalise kaotuse

-Marius Aleksejev ja Ain Pinnonen | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti käsipallikoondise puuriluku Marius Aleksejevi koduklubi kaotas Islandi meistrivõistlustel Akureyri derbis KA-le 25:26 (14:18).

Uustulnukate vahelist duelli dikteeris külalismeeskond KA, kes läks 6:7 kaotusseisust ette 12:8, juhtis viis minutit enne vaheaega 17:11 ning võitis poolaja nelja tabamusega. Võõrustajad alustasid lõpuspurti teise poolaja keskel, kui suutsid 21:25 kaotusseisust vahe vähendada ühele tabamusele. Aleksejev peatas 16-st pealeviskest neli, ent eestlase klubisisese konkurendi Arnar Tor Fylkissoni tõrjeprotsent oli poole parem ehk 50.

Akureyri on 12-st mängust kogutud kuue punktiga viimasel ehk 12. kohal, kuid play-offi koht jääb vaid neli silma kaugusele. Hetkel hoiab viimast veerandfinaali viivat kaheksandat positsiooni KA.