fbpx
Close

ALL-STAR | Kes oli möödunud hooaja parim paremsisemine?

Avatar
-Marko Slastinovski, Janar Mägi ja Rauno Kopli | Foto: Siim Semiskar/Helin Potter

Ajal, kui kogu maailma sporditegevus on koroonaviiruse tõttu seiskunud ning Eesti käsipallihooaeg on peatunud, on sobiv teha tagasivaade eelnenule. Käsipall24.ee valib rahva ja ekspertide abiga möödunud aasta meistriliiga parimaid.

Meie valikute kriteeriumiks olid põhiliselt mängijate statistika ning loomulikult osaletud kohtumised. Meistriliigas peeti tänavu 16 matši ning meie valime parimaid käsipallureid nende põhjal. Seetõttu võivad erinevatel kohtadel mõned sportlased välja jääda, kes ei ole piisavalt mänge pidanud. Täna jätkame paremsisemistega.

Selles valikus, rohkem kui kusagil mujal, peame toonitama mängitud kohtumiste tähtsust. Tõenäoliselt oleks suurema arvu juures siia valikusse mahtunud nii HC Tallinnaga liitunud Sten Toomla, kui ka Kristo Järve. Lugejatel on loomulikult võimalus Facebook-i Käsipalligrupis oma arvamust avaldada ning mehed lisada. Põlva Serviti paremsisemised jagasid aega nii võrdselt, et neist kedagi välja sorteerida oli keeruline.

Janar Mägi

Aastaid Saksamaal profileiba teeninud Mägi on pidanud asjaolude sunnil sel hooajal mängima paremsisemise positsiooni ning seal väga kindlaid esitusi näidanud. 15 mänguga 45 väravat visanud pallur on oma tohutute kogemustega platsil noortele eeskujuks ning tänavu rügas ka kaitses kolmandal positsioonil.

Rauno Kopli

Meistriliiga septembrikuu parim mängija pidi küll sel hooajal mõne mängu vahele jätma, kuid 12 kohtumisega visatud 39 väravat annavad talle siiski koha meie kandidaatide hulgas. Kui tulemuste poolest polnud Aruküla/Audentesel tänavu palju rõõmustamist, siis noorte meeste esile kerkimine peaks treener Martin Noodlale mingisuguse lohutuse pakkuma.

Marko Slastinovski

Pärast aastast pausi meistriliigasse naasnud Slastinovski alustas aastat küll tagasihoidlikult, kuid pallitunnetuse naastes suutis siiski HC Tallinna eest häid esitusi näidata. 15 mänguga skooritud 40 väravat ja kõva kaitsetöö teenisid talle koha meie tabelis. Marko on kindlasti üks nendest meestest, kellel on eriti kahju, et hooaeg nii varakult lõppes, sest tähtsates mängudes on ta alati oma ära teinud.

Meie valik: Janar Mägi

Kuigi traditsiooniliselt täidab paremsisemise kohta käsipallis vasakukäeline mängija, siis meie arust näitas “Mäx” tänavu sellel kohal parimaid esitusi.

Hea lugeja, mida arvad sina? Mine Facebook-i Käsipalligruppi ja anna oma hääl!

 

scroll to top