fbpx
Close

ALL-STAR | Kes oli möödunud hooaja parim treener?

Avatar
-Risto Lepp, Kalmer Musting ja Mart Raudsepp | Foto: Siima Semiskar/Helin Potter/HC Kehra

Ajal, kui kogu maailma sporditegevus on koroonaviiruse tõttu seiskunud ning Eesti käsipallihooaeg on peatunud, on sobiv teha tagasivaade eelnenule. Käsipall24.ee valib rahva ja ekspertide abiga möödunud aasta meistriliiga parimaid.

Täna sattusid luubi alla meistriliiga võistkondade treenerid. Meie valikute kriteeriumiks oli põhiliselt võistkondade statistika. Meistriliigas peeti tänavu 16 matši ning meie valime parimaid juhendajaid loomulikult nende tulemuste põhjal.

SK Tapa ning Viljandi HC alustasid küll hooaega suurte ambitsioonidega ning mõne võimsa võiduga, kuid aasta edenedes nende tempo siiski vähenes. Kuigi põhjuseid võiks pigem otsida vigastustest ja koosseisu kohale saamisest, siis nende tiimide treenereid meie oma valikusse ei võtnud.

Kalmer Musting

Eestis juba legendi staatusesse tõusnud juhendaja tüüris Serviti tänavu 16st mängust 13 võiduni. Kuigi Käsipall24.ee ennustas enne hooaja algust, et Põlva ei kaota sel hooajal ühtegi mängu, siis sellist ideaalset seeriat siiski ei näidatud. Mustingul oli kasutada pikk pink ning endale omaselt juhtis mees kõva käega tiimi meistriliiga tippu.

Risto Lepp

Selle hooaja alguses isalt pealinna võistkonna juhtimise üle võtnud Risto Lepp saavutas debüüthooajal 12 võitu ning mängude lõppedes paiknes HC Tallinn teisel kohal. Kahjuks ei olnud meil võimalust näha, kuidas oleks mees hakkama saanud uute täiendustega play-off atmosfääris.

Mart Raudsepp

Vaatamata detsembris esinenud mitmetele vigastusel suutis Raudsepp siiski Kehra tüürida 11 võiduni ning aasta alguses oli võistkonnal võimas kodumängude seeria. Kuigi hooaja algus möödus noorel treeneril raskelt, siis aasta edenedes suutis alles 26-aastane kehrakas tiimi uued täiendused siiski ühte hingama panna ning play-offides oleks olnud tõeliselt põnev noore mehe tüürimist näha.

Meie valik: Kalmer Musting

Vaatamata kahele võõral väljakul saadud kaotusele HC Tallinnalt tuleb meil sel aastal lihtsalt valida parimaks treeneriks parima võistkonna juhendaja.

Hea lugeja, mine Faecbook-i Käsipalligruppi ja avalda oma arvamus!

scroll to top