AMV House/Põlva SK avas 16:0 vahespurdi abil võiduarve

-Tamur Tensing ja Põlva SK naiskond | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel avas punktiarve AMV House/Põlva SK, kes alistas kodus Kehra 35:15 (18:5).

Kuigi uustulnuk Kehra läks esimese üheksa minutiga juhtima 4:2, pääsesid võõrustajad 16:0 vahespurdi abil ette 18:4 ning võitsid avapoolaja 13 tabamusega. Teisel poolajal võõrustajad suurendasid edu ja võtsid 20-väravalise võidu.

Põlva naiskonna resultatiivseimad mängijad olid Laura Noormets kaheksa, Teele Utsal seitsme ja Selma Rein kuue tabamusega. Kehra suurimateks skooritegijateks osutusid Karina Adissova nelja ning Karina Mere ja Valeria Semenkova kolme väravaga.

Turniiritabelis on kaksikjuhtimine Reval-Sport/Padise ja SK Tapa/Tapa SK käes, kuid Padisel kahest ning Tapal kolmest kohtumisest. Põlva ja Reval-Sport/Mella on kahest mängust kogunud kaks silma, Kehra on kaotanud kõik kolm matši.