AMV House/Põlva SK võitis naiste käsipalliliiga põhihooaja viimase mängu

-Tamur Tensing ja Põlva SK naiskond | Foto: Ivo Dobkevitsch

Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste põhiturniiri viimases kohtumises sai AMV House/Põlva SK võõrsil 34:26 (16:10) jagu HC Tallinnast.

Tasavägiselt alanud matšis särasid 12. minutil tablool viiginumbrid 4:4. Seejärel viskas Põlva kolm väravat järjest, võitis poolaja kuue tabamusega ning kogu mängu kaheksaväravalise ülekaaluga.

Põlva resultatiivseimad mängijad olid Teele Utsal 9, Selma Rein 6 ning Liia Konks, Laura Noormets ja Tuuli Ilus 4 tabamusega. Tallinna suurimateks skooritegijateks osutusid Merit Moro ja Mari Helstein 8 ning Anneta Jefimova 6 väravaga.

Põhiturniiri võitis tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise, kes kogus kaheksast mängust 14 punkti. Järgnesid Reval-Sport/Mella 12, Põlva 8, SK Tapa 4 ja Tallinn 2 silmaga.

Finaalis kohtuvad kolmandat aastat järjest Padise ja Mella ning pronksmedali omaniku selgitavad sarnaselt mullusele Põlva ja Tapa. Tallinna päralt on viies koht.