Andris Celminš naasis enne eurosarja mänge võidulainele

-Andris Celminš | Foto: Gorenje Velenje arhiiv

Hooaega tagasihoidlikult alustanud Andris Celminši koduklubi Velenje Gorenje naasis taas kodupubliku ees võidulainele, kui alistati Koperi võistkond 37:32.

Teatavasti pole Gorenje algus koduses liigas kõige roosilisem olnud, kui nelja vooruga on tabelis vaid kaks punkti. “Valmistume tõsiselt liiga mänguks. Tahaks võiduteele tagasi saada, ” ütles Celmiš enne kohtumist Käsipall24.ee lehele.

GORENJE VELENJE: KOPER 37:32 (21:15)

Üle pika aja koduseinte vahel esinenud Velenje alustas kohtumist võimsalt, kui juba 13. minutiks juhiti 9:5 ning sealt dirigeeritigi tempot poolaja lõpuni. Miha Kavcici väravast mindi pausile 21:15 juhtimisel. Teist perioodi alustas hästi Celminš, kes viskas järjest kaks väravat ning viimased minutit möödusid Gorenje vedamisel. Eestlase klubile lõpuks teenitud võit ning positiivne emotsioon, mille pealt nädalavahetuse eurosarja kohtumisele vastu minna.

“Me igatsesime kodusaali. Oma fännide ees on palju lihtsam mängida. Peame nüüd veelgi oma vormi parandama ning lootma, et kõik pallurid terveks saavad,” sõnas Velenje treener Zoran Jovicic pressiteates. “Meil oli seda võitu väga vaja.”

“Me alustasime kaitses kõvasti ning kuigi lasime lõpuks ikkagi vastastel palju väravaid visata, kontrollisime siiski mängu,” lisas Gorenje mängija Tadej Mazej. “Väärisime täna võitu. Mul on hea meel, et saime taas oma fännide ees esineda.”

VELENJE: Taletovic (11 tõrjet), Husejnovic (2 tõrjet), Panjtar, Verdinek 8 (1), Kavcic M. 6, Okleschen 6, Mazej 4, Kavcic A. 3, Celmins 2, Secretary 2 (2), Matanovic 2 , Bojanic 2, Haseljic 1, Miklavcic 1, Drobez, School

Juba pühapäeval kohtub Gorenje EHF-i karikavõistluste raames Serbia klubi Metaloplastikaga.