fbpx
Close

Armi Pärt: lootused liigahooajale on suured

Avatar
-Armi Pärt | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise joonemängija Armi Pärdi koduklubi Schwerini Mecklenburger Stiere kaotas Saksamaa karikavõistluste avaringis TSV Altenholzile 30:34 (16:14).

Mõlemad meeskonnad kuuluvad tugevuselt kolmanda liigataseme põhjatsooni. Mullu sai Altenholz seal teise ja Schwerin kolmanda koha. Omavahelistes mängudes oli Altenholz kodus parem 36:32 ja võõrsil 32:31. “Esimesed 45 minutit suutsime head mängu näidata, kuid siis vastaste pikem pink murdis meid,” ütles Pärt portaalile Käsipall24.ee. “Meil on hetkel vigastuste tõttu neli meest rivist väljas ning treener jagas mänguaega kõigile võrdselt.”

Pärt realiseeris väravaks kõik kolm pealeviset, lisaks sellele andis ta ühe resultatiivse söödu ning teenis ühe kaheminutilise karistuse. “Enda esinemisega jäin rahule,” tõdes Pärt. “Koostöö tagaliiniga on klappima saadud ja lootused liigahooajale suured.”

Kui mullu sai Schwerin kolmanda liiga põhjatsoonis kolmanda koha, siis tänavu tahetakse tulemust parandada. “Meie eesmärgiks on esikoht ja pääs aste kõrgemale. Seda mainiti ka sponsorite koosolekul,” sõnas Pärt. “Ettevalmistus on olnud treeninguterohke ning oleme pidanud hulgaliselt kontrollkohtumisi. Paraku on liigse koormuse tõttu tabanud meid ka vigastustelaine.”

scroll to top