fbpx
Close

Aruküla treener sai suure au ja tunnustuse osaliseks

Avatar
HC Viimsi 50+ | Foto: Eesti Käsipalliliit

6. veebruaril toimus Õpetajate majas 2019. aasta parimate seeniorsportlaste autasustamine. Teiste seas said tunnustatud ka HC Viimsi 50+ võistkond ja pikaajaline Aruküla treener ja Eesti käsipalli arendaja Toivo Järv.

“Me ei lõpeta mängimist sellepärast, et me jääme vanemaks; me jääme vanaks sellepärast, et me lõpetame mängimise,” on kirjas Eesti seeniorspordi liidu avalehele. Need sportlased, kes sel tseremoonial autasu said, ei jää selle loogika järgi kindlasti kunagi vanaks.

2019. aastal võitsid 172 Eesti sportlast 27 spordialal  rahvusvahelistetelt tiitlivõistlustelt kokku 178 medalit, nendest 77 kuldset, 60 hõbe ja 41 pronksmedalit.

Spordiajakirjanikud valisid aasta parimaks seeniorisportlaseks viiekordse maailmameistri, kergejõustiklase Anton Laus’i. Sportlasi tervitasid Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa ja Kultuuriministeeriumi asekantsler Tarvi Pürn. Autasud spordialade parimatele ning  medalivõitjatele andsid üle EOK president Urmas Sõõrumaa ja  asepresident Tõnu Tõniste, kirjutab Eesti seeniorspordi liit.

Üritusel märgiti ära ka HC Viimsi 50+ võistkond, kes naasis suvel toimunud seenioride Euroopa mängudelt hõbemedalitega ning nende koosseisus mänginud Toivo Järv sai aasta käsipalliveterani tiitli. “Ettevalmistus võistlusteks ja eelnev treeninglaager Itaalias läksid täppi ja aitasid mul saada parima käsipalliveterani tiitli,” ütles Järv oma facebooki lehele. “Tänan võistkonda ja autasule esitajaid.”

Meeleolukat muusikalist elamust pakkus Tallinna Poistekoor Lydia ja Toni Rahula juhtimisel.


Ürituse galerii

Loe lisaks:

Eestile Euroopa mängudelt hõbemedal
scroll to top