fbpx
Close

Auavaldus legendaarsele treenerile

Avatar
-THW Kieli peatreener Alfred Gislason | Foto: imago/Christian Schrödter/Scanpix

26. juulil toimub Kielis ärasaatmismäng legendaarsele treenerile Alfred Gislassonile. Üksteist aastat klubi juhendajaks olnud islandlane lahkub võistkonna tüüri juurest. Selle aja jooksul kuus meistritiitlit, mitmeid karikaid ja kaks Meistrite liiga võitu teeninud mehe töö võtab üle endine tippmängija Filip Jicha.

Sparkasseni spordihallis toimuvas sõprusmängus on võistkond Alfredi koosseisus teiste hulgas sellised käsipallilegendid nagu Stefan Kretschmar, Olafur Stefansson ja Bennet Wigert. Seda tiimi aitab juhendada olümpiavõitja Stanislav Kulintšenko. “Ma arvasin, et Gislasson kutsus mind mängima, aga tuli välja et seisan hoopis platsi kõrval. Eks pean dressi selga panema, et saaks minna karistusviskeid viskama,” naljatles 48-aastane mees.

Teises võistkonnas mängivad Kieli parimad pojad läbi aegade. Nende seas Thierry Omeyer, Daniel Narcisse, Kim Andersson, Aron Palmarsson. Superstaare juhendab äsja Taani maailmameitritiitlini viinud Nikolaj Jacobsen.

“Ma olen veetnud 22 aastat Saksamaal Bundesligas. Nüüd on tulnud aeg lasta uuel treeneril üle võtta. Aga ma ei taha veel pensionile minna. Olen avatud pakkumistele. Mul on suur au, et selline üritus korraldatakse. Eriti uhke olen, et müüdud on juba kaheksa tuhat piletit,” kommenteeris ka Dener Jaanimaad juhendanud Gislasson.

scroll to top