B-vanuseklassis võimutsesid Reval-Sport/Tallinna SK neiud

-SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool | Foto: Eesti Käsipalliliit

Eesti B-vanuseklassi (sünd 2002. aastal ja hiljem) tütarlaste käsipallimeistriks krooniti SK Reval-Sport/Tallinna Spordikool, kes võitis Tapal ja Kehras toimunud kaheosalise turniiri täisedu 16 punktiga.

Tallinna SK jaoks kujunesid finaalkohtumisteks mängud SK Reval-Sport/Kopli vastu, mis võideti 27:19 ja 22:17. Kolmas oli Kehra, kes sai SK Tapa/Tapa valla Spordikoolist jagu 28:16 ja 24:13.

Tallinna SK (treenerid Jelena Mihailova, Ella Kungurtseva) võitis kõik kaheksa matši, väravate vahega +162. Järgnesid Kopli (Sergei Isajev, Aldur Partasjuk, Elizaveta Petrunina) 11 (+51), Kehra (Kaupo Liiva) 9 (+17), Tapa (Mare Neps) 4 (-92) ning SK Reval-Sport/Lasnamäe (Marina Politova, Alla Londak) 0 (-138) punktiga.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Angelika Šalk ja väravavahiks Maria Mironova (mõlemad Tallinna SK) ning kaitsemängijaks Heete Kuuskla (Kehra). Tallinna SK-st valiti parimaks Šalk, Koplist Polina Gorbatsjova, Kehrast Merili Heinla, Tapalt Karina Kuul ja Lasnamäelt Margarita Žirnova.

Tulemused:

VÕISTKOND 1 2 3 4 5 V – VAHE PUNKTE KOHT
1 SK REVAL-SPORT/ KOPLI 0 0 2 2 1 2 2 2 11 2
xx xx 19 17 39 33 27 26 28 39 228 51
xx xx 27 22 15 27 27 17 17 25 177
2 SK REVAL-SPORT/
TALLINNA SPORDIKOOL
2 2 2 2 2 2 2 2 16 1
27 22 xx xx 44 52 35 25 35 49 289 162
19 17 xx xx 11 14 21 14 18 13 127
3 SK REVAL-SPORT/ LASNAMÄE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
15 27 11 14 xx xx 19 11 21 25 143 -138
39 33 44 52 xx xx 25 33 27 28 281
4 HC KEHRA 1 0 0 0 2 2 2 2 9 3
27 17 21 14 25 33 xx xx 28 24 189 17
27 26 35 25 19 11 xx xx 16 13 172
5 SK TAPA 0 0 0 0 2 2 0 0 4 4
17 25 18 13 27 28 16 13 xx xx 157 -92
28 39 35 49 21 25 28 24 xx xx 249

Esikolmik:

I koht: SK Reval Sport/Tallinna Spordikool

Darja Belokurova
Elizaveta Mironova
Angelika Šalk
Tatjana Kavunenko
Beata Gajevskaja
Karina Paju
Anna Rakov
Anastasija Bušina
Jana Snežitskaja
Alina Karzubova
Jelizaveya Ruleva
Inga Bušina
Natalia Makojonok
Valeria Sohhina
Elina Tšerkassova
Maria Mironova

Treener: Jelena Mihailova
Treener: Ella Kungurtseva

II koht: SK Reval Sport/Kopli

Darja Žilina
Maarja Moler
Olesia Juzova
Tatjana Kušnir
Marija Kuropjatnik
Valeria Golovatskaja
Diana Purtova
Anita Suskina
Angelina Samoylova
Polina Gorbatsjova
Valeria Pavlenko
Arina Polegina
Alina Simacheva

Treener: Sergei Isajev
Treener: Aldur Partatsjuk
Treener: Elizaveta Petrunina

III koht: HC Kehra

Lili-Marleen Püi
Heete Kuuskla
Marili Alle
Merili Heinla
Valerija Kovjatinets
Annabel Aavik
Marie-Helen Vilberg
Milana Leoke-Bosenko
Karoliine Vijard
Alisa Grabarskaja
Diana Mere
Sandra Saarestik
Karmen Vaiksaar

Treener: Kaupo Liiva

popsport.ee

Jaga postitust

Lisa kommentaar