Balti liiga algas eelmise hooaja pronksikohtumise kordusetendusega

-Klaipeda Dragunas – Minski Ska | Foto: Baltic Hanball League

Eile algas uus hooaeg käsipalli Balti liigas. Enne järgmise nädalavahetuse täis vooru alustasid kohtumisega Valgevenes kohalik Minski SKA ja leedukate Klaipeda Dragunas.

Minski SKA – Klaipeda Dragunas 30:23 (16:11)

Uus aasta Balti liigas algas eelmise hooaja pronksikohtumisega kordusega. Kui aprillis sai Minsk väga napi võidu 27:26, siis seekord olid numbrid kindlamad. Pühapäevases kohtumises alustasid mõlemad võistkonnad verinoorte 18-aastaste väravavahtidega ning mehed esinesid hästi, kirjutab Balti liiga lehekülg pressiteates.

Kuigi esimesed minutid möödusid võrdses heitluses, siis 14.minutiks rebis koduvõistkond end 8:3 ette. Leedukad üritasid küll lühidalt väravavahi asendamist väljakumängijaga ning ülekaalus edu saavutamist, kuid lähemale kui kolm väravat siiski ei saadud. Kolmekordsed Balti liiga võitjad alustasid hooaega 30:23 võiduga ning on nüüd sel aastal võitnud kõik ametlikud mängud. Koduses sarjas on alistatud kõik neli vastast. Viachaslau Bokhan ja Yulian Hiryk viskasid SKA kasuks 6 väravat ning Lukas Simenas skooris sama arvu punkte Dragunase poolel.