Balti liiga võitja selgitavad Põlva Serviti ja Riihimäki Cocks

-Riihimäki Cocksi logo | Internet

Põlvas toimuval käsipalli Balti liiga finaalturniiril selgitavad võitja kohalik Serviti ja tiitlikaitsja Riihimäki Cocks.

Kui Serviti sai poolfinaalis 30:29 (17:15) jagu ukrainlaste Zaporižžja ZTR-ist, siis Cocksi jaks käis 27:25 (14:13) üle Minski SKA-st. Ühtlasi oli see Cocksi 39. järjestikuseks võiduks Balti liigas.

Cocksi ja SKA duelli alustasid paremini valgevenelased, kes läksid kuue minutiga 3:0 ette. 12 minutit hiljem juhtis SKA 9:5, kuid poolaja lõpp kuulus soomlastele. Cocks pääses esimest korda juhtima 42. minutil, tehes seisuks 20:19. Kui mängida jäi kuus minutit, olid soomlased ees 24:21, aga SKA seadis jalule viigi 25:25. Viimasel kahel minutil toimetas Nico Rönnberg kahel korral palli valgevenelaste puuri ning soomlased võtsid kaheväravalise võidu.

Teemu Tamminen toetas üleplatsimehena 13 väravat visanud Rönnbergi nelja tabamusega. Valgevenelaste resultatiivseimad mängijad olid Uladzislau Kuleš ja Mikita Vailupau viie väravaga.

Pronksimängus on pühapäeval kell 12.00 vastamisi SKA ja ZTR ning finaal Cocksi ja Serviti vahel algab kell 14.15.