Bergischer HC oli hädas väravate viskamisega, Hannoverile kolmas järjestikune võit

-Rasmus Ots | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondise puurivahi Rasmus Otsa koduklubi Bergischer HC kaotas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliiga 22. voorus võõrsil Erlangenile 18:26 (9:12).

Võõrustajad juhtisid mängu sisuliselt algusest lõpuni, vaid avapoolaja keskel suutsid külalised korra viigi kätte saada, seisuks 7:7. Suurem vahe tuli sisse teisel poolajal, kui Erlangen viskas 17:13 eduseisult neli vastuseta väravat. Ots Bergischer HC koosseisu ei kuulunud.

Kolmanda järjestikuse võidu võttis aga vigastust raviva Mait Patrailita tegutsenud TSV Hannover-Burgdorf, olles kodus 26:25 (10:15) üle Berliini Füchsest. Väljakuperemehed panid täiskäigu sisse teise poolaja alguses, kui viigistasid seisu 7:2 spurdi abil 17:17-le. Füchse pääses veel ette 23:20 ja juhtis ka 25:24, kuid Kai Häfneri ning Fabian Böhmi tabamused paar minutit enne kohtumise lõppu tõid Hannoverile üheväravalise võidu. Hannoveri kapten Häfner oli kuue tabamusega koos Timo Kasteningiga võõrustajate resultatiivseim mängija.

Bergischer HC hoiab turniiritabelis 23 punktiga kaheksandat kohta, Hannover on 18 silmaga 11. positsioonil. Füchse paikneb viiendal ja Erlangen 12. tabelireal.