Berliini Füchse tegi EHF-i karikasarjas imet

EHF-i karikasarja logo | Foto: Internet

Käsipalli EHF-i karikasarjas jõudis veerandfinaalist esimesena edasi Berliini Füchse, kes sai kahe mängu kokkuvõttes 45:44 jagu RK Nexest.

Avakohtumise Horvaatias oli Nexe võitnud 28:20 ning Saksamaal peetud kordusmängus olid külalised teise poolaja alguses taga vaid 12:14. Kaheksa minutit enne kohtumise lõppu juhtis Füchse aga edasipääsuks vajaliku skooriga 22:14 ja võttis lõpuks 25:16 (14:9) võidu.

Füchse on ennegi raskest olukorrast välja tulnud, kui kuus aastat tagasi kaotati Meistrite liiga veerandfinaali esimene mäng võõrsil Leoni Real Ademari vastu 11 tabamusega, kuid siiski jõuti tänu võõrsil rohkem visatud väravatele poolfinaali.

Füchse kõrval on koht nelja hulgas tagatud ka finaalturniiri korraldajal SC Magdeburgil. Kaks viimast poolfinalisti selgitavad täna Granollersi BM. Fraikin – Saint-Raphael Var Hanball (avamäng 23:37) ning Göppingeni Frisch Auf! – Chambery Savoie Mont Blanc Handball (30:27).