fbpx
Close

Bramanis Postimehe podcastis: koroonakriis lõi kirvega pähe

Avatar
Riho-Bruno Bramanis | Foto: Siim Semiskar

Postimehe taskuhäälingus «Kehakultuur» oli ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomäel külas endine tippkäsipallur Riho-Bruno Bramanis. Mees rääkis saates pikemalt HC Tallinnast, Soome liigast ning Jaapani lugudest.

“Olime grupiga reisil viies Kesk-Aasia riigis. Äralennupäeva õhtul toimus käsipalli Meistrite liiga finaalmäng. Vaatasin arvutist ülekannet, tuli lisaaeg. Meie buss pidi hakkama lennujaama sõitma, teadsin, et meil on piisav ajavaru. Läksin bussijuhi juurde ja ütlesin, et kui inimesed tulevad, öelgu neile, et ärasõit on tunni pärast. Läksin tuppa ja vaatasin käsipalli edasi, ” rääkis Bramanis “Kehakultuuri” saates.

Bramanis tunnistab, et koroonakriis jättis talle kui reiskorraldajale sügava jälje. Viiruse leviku tõttu jäid ära kõik tippajale ehk kevadesse planeeritud ekskursioonid. Lisaks pole teada, millal turistid jälle maad avastama pääsevad.

Luubi alla võeti ka Eesti ühe edukaima käsipalluri karjäär. Miks Bramanis tugeva Rootsi liiga Jaapani vastu vahetas? Kui suure šoki ta esialgu üle elas? Millise õppetunni ta debüütaastast sai? Miks mängis ta Jaapanis planeeritud ühe hooaja asemel kaheksa?

Kuula täispikka vestlust Postimehe podcastist “Kehakultuur”
Kuule Käsipall24.ee podcasti “Kahekordne” vestlust Bramanisega

scroll to top