Bramanise koduklubi mängis edu maha ja kaotas

-Jesper Bruno Bramanis | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Jesper Bruno Bramanise koduklubi KRAS/Volendami duubel kaotas Hollandi meistrivõistlustel Limburgi OCI-Lions teisele meeskonnale 24:25 (10:12).

Jong BodyResults/Volendam nime kandev võistkond jäi kodus 1:5 kaotusseisu, kuid suutis vahe vähendada 8:9 peale. Puhkama mindi aga külaliste kaheväravalises eduseisus. Võõrustajad pääsesid teisel poolajal ette 19:16, kuid Lions seadis jalule viigi 20:20. Viimasele minutile mindi vastu 24:24 viigiseisul ning pall oli Volendami käes. Väljakuperemeeste rünnak luhtus ja Lionsile jäi veel 30 sekundit võidu võtmiseks. Selle võimaluse kasutasid külalised ka ära ning teenisid turniiritabelisse kaks punkti juurde. Bramanise arvele kanti üks tabamus.

Viimasest neljast mängust kolm kaotanud ja ühe viigistanud Volendam hoiab üheksanda vooru järel 12 meeskonna seas kuue punktiga üheksandat kohta. Neljanda järjestikuse võidu võtnud Lions 2 on 12 silmaga kolmas.