Bramaniseta mänginud Volendam lõpetas võidupõua

-Jesper Bruno Bramanis | Foto: Siim Semiskar

Käsipallur Jesper Burno Bramanise koduklubi Jong BodyResults/Volendam alistas Hollandi meistrivõistluste 11. voorus Amsterdami Def-Fire/Aristose 32:25 (12:15).

Külalised Amsterdamist pääsesid ette 6:1, kuid poolajavileks suutis KRAS/Volendami duubel kaotusseisu vähendada kolmele tabamusele. Teise poolaja alguses seadsid võõrustajad jalule viigi 17:17 ning võtsid seitsmeväravalise võidu. Bramanis jäi terviseprobleemide tõttu kohtumisest eemale.

Eelmised kolm mängu kaotanud ja viimasest viiest kohtumisest vaid ühe punkti teeninud Volendam paikneb kaheksa silmaga kaheksandal tabelireal. Ühe võidu teeninud, kuid Hollandi alaliidult kahepunktilise karistuse saanud ja seega nullil jätkav Aristos on viimasel ehk 12. kohal.