Celminš ei suutnud Maribori kaotusest päästa

-Andris Celminš | Foto: Siim Semiskar

Eesti käsipallikoondislase Andris Celminši koduklubi Maribori Branik pidi Sloveenia meistrivõistluste tugevamas vahegrupis omal väljakul tunnistama Ribnica Riko 32:27 (16:12) paremust.

Kohtumise alguses 1:3 kaotusseisu jäänud Maribor pääses Celminši tabamusest ette 6:5, ent poolaja lõpus tegutsesid kindlamalt külalised, kelle neljaväravalises eduseisus mindi puhkama. Teine poolaeg algas Ribnica 2:0 spurdiga, kuid võõrustajad vähendasid vahe 16:19-le. Branik jõudis veel ühe värava kaugusele 21:22, aga lasi siis vastasel visata kolm vastuseta väravat. Lõpusireen fikseeris Riko kolmetabamuselise võidu, Celminši arvele kanti kolm väravat.

Viimasest viiest mängust ühe võidu kõrvale neljanda kaotuse saanud Maribor on 27. vooru järel 30 punktiga neljas. Ribnica hoiab 41 silmaga kolmandat positsiooni.