Celminš ja Gorenje jätkasid Sloveenia meistriliigas võidukalt

-Andris Celminš | Foto: Gorenje Velenje arhiiv

Andris Celminš ja Velenje Gorenje kohtusid kolmapäeva õhtul Sloveenia meistriliigas kohalikus derbis Gradec 2011 võistkonnaga ning võtsid mängust kaasa kaks punkti.

Velenje Gorenje – Gradec 2011 28:22 (14:10)

Vigaderohkelt alanud mängus möödusid esimesed hetked võrdselt. Alles esimese poolaja lõpuks suutis eestlase koduklubi väravavahi ilusate tõrjete abil tabloole neljaväravalise edu tuua. Teine periood möödus Gorenje domineerimisel ning eduka alguse toel võeti 43. minutiks Miha Kavcici väravast juba 20:12 edu. Mängu lõpp kuulus tulemuse vormistamisele ning Velenje võttis kodupubliku ees kindla võidu.

Gorenje resultatiivseim oli Kavcic kuue tabamusega ning Celmins lisas ühe värava. Velenje paikneb nüüd Sloveenia meistriliigas kolmandal kohal 19 mängust teenitud 29 punktiga. Sarja juhib Celje (37) ning neile järgneb Ribnica (31).

“Me alustasime mängu kehvasti, kuid õnneks teisel poolajal väravavahi heade soorituste abiga kosusime,” ütles Kavcic pressiteates. “Mul on hea meel, et nii palju fänne oli meile kaasa elamas ning suutsime võiduga liikuda lähemale teisele kohale meistriliiga tabelis.”

Järgmise kohtumise peab eestlase koduklubi laupäeval EHF Cup-i alagrupifaasis hispaanlaste Ademar Leoni vastu.