fbpx
Close

Celminš Sloveenia hooaja lõpetamisest: hetkel ootame siin kahte euromängu

Avatar
-Andris Celminš | Foto: Gorenje Velenje arhiiv

Eile teatas Sloveenia Käsipalliliit ametlikult, et kohaliku meistriliiga hooaeg on lõppenud ning kohad jagatakse välja seni mängitud põhiturniiiri kohtumiste põhjal. Andris Celminši koduklubi RK Gorenje Velenje jäi seetõttu mõneti pettumust valmistavale neljandale kohale.

Eelmisel hooajal liiga teisel kohal lõpetanud eestlase koduklubi lootis kindlasti kohamängudega positsiooni parandada. “Lõpuks tehti asi ametlikuks. Natuke jääb aasta muidugi kripeldama aga tervis on hetkel kõige tähtsam,” ütles Celminš Käsipall24.ee lehele. “Korterist saame välja kui läheme koeraga jalutama või poodi. Muu aja veedame siseruumides.”

“Hetkel on põhiliseks ajaviiteks koer, mängukonsool ja erinevad seriaalid aga muidu kisub olukord ikka täitsa igavaks,” kommenteeris koondislane oma päevarutiini. “Trenni teeme indviduaalse kava järgi.”

“Sloveenia liiga on küll lõppenuks tunnistatud, kuid koju me veel tulla ei saa, kuna eurosarja mängud on lükatud juuni algusesse. (Gorenjel on EHF-i karikavõistlustel pidamata veel kaks mängu ning need peaks toimuma vahemikus 1. – 7. juuni. Eestlase koduklubi jagab enne viimaseid kohtumisi alagrupis teist ja kolmandat kohta ning säilitab veel edasipääsu võimalusi – toim.) Selle hooaja järel olen siit klubist lahkumas, kuid oma tuleviku suhtes mul rohkem informatsiooni hetkel ei ole,” rääkis Andris.

“Riigi meistrivõistlused lõppesid varakult. Meie ootused olid loomulikult kõrgemad. Usume et me oleks suutnud play-offides võidelda kõrgemate kohtade eest. Aga me nõustume, et inimeste tervis on esmatähtis,” kirjutati Gorenje Facebook-i lehel.

Allolevast tabelist selgub, et 21 mängu järel võitis Sloveenia liiga ülevõimsalt Celje (42 punkti), neile järgnesid Ribnica (35) ning võrdselt Trimo Trebnje(29) ja Gorenje(29).

 

scroll to top