Challenge’i karikasarja avaringis näeb mitut intrigeerivat vastasseisu

saleapp.ee
-HC Tallinn | Foto: Siim Semiskar

Käsipalli Challenge’i karikasarja sisuliselt esimeses, kuid ametlikult teises ringis kohtuvad omavahel Suurbritannia ja Leedu klubid.

Brittidest lähevad vastamisi inglaste London GD HC ja šotlaste Livingston HC ning leedulastel Kaunase Granitas-Karys ja Vilnuse VHC Šviesa. Eesti klubidest on võistlustules HC Tallinn, kes loositi paari Kosovo klubiga KH Kastrioti. Edu korral ootab Tallinnat järgmises ringis belglaste HC Vise BM.

2. ring:

London GD HC (GBR) vs Livingston HC (GBR)
HC Baki (AZE) vs RK Borac m:tel (BIH)
Pas Aeropos Edessas (GRE) vs HC Mašeka Mahilau (BLR)
MRK Jedinstvo (MNE) vs HC Kauno Azuolas-KTU (LTU)
Celtnieks Riga (LAT) vs Holon Yuvalim HC (ISR)
Estudiantes (BEL) vs Parnassos Strovolou (CYP)
Selka Eskisehir HSK (TUR) vs OIF Arendal (NOR)
HB Dudelange (LUX) vs IMEDI Telavi (GEO)
Dicken (FIN) vs SSSCJRO-1 Tiraspol (MDA)
Granitas-Karys (LTU) vs VHC Sviesa Vilnius (LTU)
Colos SS4 Ciobruciu (MDA) vs Bregenz Handball (AUT)
AC Diomidis Argous (GRE) vs Dinamo-Viktor (RUS)
Olimpus-85 USEFS (MDA) vs JD Techniek Hurry-up (NED)
Olympia HC (GBR) vs Pallamano Pressano (ITA)
ZNTU-ZAS Zaporižžja (UKR) vs KH Prishtina (KOS)
HC Tallinn (EST) vs KH Kastrioti (KOS)

3. ring:

RK Partizan (SRB) vs Dicken (FIN)/SSSCJRO-1 Tiraspol (MDA)
HC Vogosca Poljine Hills (BIH) vs HC Baki (AZE)/RK Borac m:tel (BIH)
HV Kras/Volendam (NED) vs AC Diomidis Argous (GRE)/Dinamo-Viktor (RUS)
HC Neva SPb (RUS) vs HB Dudelange (LUX)/IMEDI Telavi (GEO)
A.E.K. Athens HC (GRE) vs Colos SS4 Ciobruciu (MDA)/Bregenz Handball (AUT)
Olympia HC (GBR)/Pallamano Pressano (ITA) vs MSK Povazska Bystrica (SVK)
Celtnieks Riga (LAT) vs Holon Yuvalim HC (ISR)/HC Berchem (LUX)
Pas Aeropos Edessas (GRE) vs HC Mašeka Mahilau (BLR)/HC Dobrudja (BUL)
HC Dukla Praha (CZE) vs MRK Jedinstvo (MNE)/HC Kauno Azuolas-KTU (LTU)
Donbas (UKR) vs London GD HC (GBR)/Livingston HC (GBR)
HC Vise BM (BEL) vs HC Tallinn (EST)/KH Kastrioti (KOS)
ZNTU-ZAS Zaporižžja (UKR)/KH Prishtina (KOS) vs AS SGS Ramhat Hashron (ISR)
Granitas-Karys (LTU) vs VHC Sviesa Vilnius/Bodo HK (NOR)
Olimpus-85 USEFS (MDA)/JD Techniek Hurry-up (NED) vs AM Madeira Andebol SAD (POR)
CSM Bucuresti (ROU) vs Estudiantes (BEL)/Parnassos Strovolou (CYP)
Selka Eskisehir HSK (TUR)/OIF Arendal (NOR) vs Göztepe S.K. (TUR)

Jaga postitust

Lisa kommentaar