fbpx
Close

Cocksi juhendaja Jaanimaa endise klubi etteotsa, lätlase edukas debüüt Bundesligas ja teisi uudiseid Euroopast

Avatar
-Dainis Kristopans | Foto: Stanko Gruden / kolektiff

Käsipall24.ee vaatas otsa algava nädala uudistele Euroopas ning toob teieni nendest mõned, mis ehk eestlasi ka ühe või teise nurga alt puudutada võivad. 

Käsipall24.ee raporteeris juba eelnevalt kuulujuttu, et suurte muudatuste eel olev valitsev Balti liiga meister, Riihimäe Cocks on oma juhendajat vahetamas ning nüüd on ka need kuuldused ametlikku kinnituse saanud. Gintaras Savukynas on sõlminud kaheaastase lepingu Dener Jaanimaa endise koduklubi, Zaporižžja Motoriga.

Ametlik uudis Motori kodulehel, kus on ka kirjas juhendaja saavutused

Äsja eelmise aasta Meistrite liiga võitjate, Vardari ridadest lahkunud lätlasest superstaar Dainis Krištopans tegi oma debüüdi Saksamaa Bundesligas. Oma esimeses mängus uue koduklubi, Füchse Berlini eest võttis mees kohe kõva skalbi, kui alistati Madgeburg 25:24. Lätlane tabas neli korda, mille hulgas oli ka 24:24 viigivärav ning otsustav blokk kohtumise lõpus. Tema koduklubi tõusis maailma tugevaimas liigas nüüd Mait Patraili koduklubi ette kolmandale kohale.

Saksamaa parimaks meeskäsipalluriks valiti Timo Kastening. Saksamaa suurima käsipalliajakirja Handballwoche poolt iga aasta korraldavatel valimistel sai enim hääli just Mait Patraili praegune klubikaaslane.

Lõpetuseks toome teieni ka võimaluse lugeda suurimaid kõnepunkte käsipallimaailma absoluutsest tipust, Meistrite liigast. Alloleval lingil leiate kuumimad teemad eelmisest voorust ning parimad tsitaadid.

scroll to top