Cocksile taas napp kaotus, ungarlased võtsid Löweni skalbi

-Nico Rönnberg (Riihimäki Cocks) | Foto: EPA/MAURI RATILAINEN

Käsipalli Meistrite liigas jäi valitsev Soome ja Balti meister Riihimäki Cocks D-grupi üheksandas voorus võõrsil 22:24 (12:13) alla Bukaresti Dinamole.

Soomlased juhtisid kohtumist vaid korra, kui läksid ette 3:2. Siiski ei suutnud rumeenlased avapoolajal vahet rohkem kui kolmeväravaliseks venitada ja võitsid poolaja ühe tabamusega. Teisel poolajal oli võõrustajate suurim edu kaheväravaline, aga lõpu eel seadsid külalised jalule viigi 21:21. Dinamo tegutses viimastel minutitel kindlamalt ja võitis kahe tabamusega. Dinamo resultatiivseim mängija oli Hugi Descat seitsme ja Cocksil Nico Rönnberg üheksa väravaga.

Dinamo jagab koos kohtumise vähem pidanud Plocki Orlen Wislaga 12 punktiga liidrikohta, Cocks on nelja silmaga eelviimasel ehk viiendal positsioonil.

Tugevamas A-grupis alistas Veszpremi Telekom vastase väljakul Rhein-Neckar Löweni 29:25 (14:13). Ungarlased haarasid juhtohjad lõplikult 15:16 kaotusseisust, kui viskasid sakslaste puuri neli vastuseta väravat ja võitsid lõpuks nelja tabamusega. Kentin Mahe tõi Veszpremile parimana seitse ning Mads Mensah Larsen Löwenile kuus väravat.

Löwen ja Veszprem jagavad turniiritabelis koos kohtumise vähem pidanud Skopje Vardariga kümne punktiga kolmandat kuni viiendat kohta.