D-vanuseklassi karikavõistlustel võidutses Pärnu/Rager

credit24.eeAdvertisement
-Pärnu/Rager | Foto: Eesti Käsipalliliit

Möödunud nädalavahetusel Kehras toimunud 2006. aastal ja hiljem sündinud poiste Eesti käsipallikarikavõistlustel võidutses Pärnu/Rager.

Pärnakad võitsid kõik viis kohtumist, teiste seas tulemusega 16:15 teiseks tulnud Tallase. Pronks läks Põlva SK-le, kes kaotas Pärnule 14:22 ja Tallasele 16:18.

Turniiri paremusjärjestuse moodustasid Pärnu 10, Tallas 8, Põlva 6, Kehra 4, Tallinn 1 2 ja SK Tapa 0 punktiga. Turniiri parimaks mängijaks valiti Aleksandr Vassiljuk Tapalt ning parimaks väravavahiks Averi Hännile Pärnust.

Lõppjärjestus:

1. HC Pärnu/Rager treenerid Toomas Heinla, Merili Heinla
2. HC Tallas treener Kaspar Lees
3. Põlva Spordikool treener Rein Suvi
4. HC Kehra treenerid Indrek Lillsoo, Mart Raudsepp
5. HC Tallinn 1 treener Heldur Sepp
6. SK Tapa/Tapa valla SK treener Elmu Koppelmann

7.-14. HC Tallinn 2 treener Sander Traks
Viljandi Spordikool treener Marko Koks
HC Tallinn/Mustamäe treenerid Ragnar Põldma, Andres Joosep
Aruküla Spordiklubi treenerid Toivo Järv, Andrus Rogenbaum
HC Tallinn/Randvere treener Vahur Vetevool
HC Viimsi treener Jarno Nurm
Valga Käval treener Andris Uibo
Alatskivi SK Juku treener Priit Allikivi

I HC Pärnu/Rager
1 Karl Vahur Vahemets
2 Kristofer-Robin Soomets
3 Kristjan Heinla
4 Oskar Viin
5 Rasmus Koel
6 Averi Hännile
7 Roko Pukk
8 Kaspar Timusk
9 Raian Kuusk
10 Henri Mitt
11 Samuel Einbaum
12 Gerrit Järv
13 Gregor Jegorov
14 Gregor Soomets
15 Jan Bert Maiste
Treener: Toomas Heinla, Merili Heinla

 

II HC Tallas
1 Karl-Marten Saar
2 Kristjan Oliver Saul
3 Andre Ansip
4 Markus Arik
5 Henri Markus Takkis
6 Rasmus Rute
7 Artur Haus
8 Artur Ratassepp
9 Kaspar Nurmet
10 Daniel Vilenski
11 Pärviz Mirijev
12 Karl Martin Saul
Treener: Kaspar Lees

 

III Põlva Spordikool
1 Aron Oberg
2 Egert Sing
3 Kermo Kuklase
4 Karel Kangro
5 Romet Viljus
6 Samuel Hakk
7 Karlis Kalk
8 Henry Leek
9 Karl-Rasmus Suvi
10 Gervin Vissov
11 Roven Piho
12 Egert Land
13 Andero Pikk
14 Egon Jakko Sing
15 Ardi Hindrikson
16 Jass Einassoo
Treener: Rein Suvi
Võistkondade parimad mängijad:
Mängija nimi Võistkonna nimi
1. Rasmus Koel HC Pärnu/Rager
2. Karl-Marten Saar HC Tallas
3. Egert Land Põlva Spordikool
4. Oskar Luks HC Kehra
5. Sander Tõemets HC Tallinn 1
6. Aleksandr Vassiljuk SK Tapa/Tapa valla SK
7.-14. Kaur Kruusaauk Alatskivi SK Juku
Kimon Volkov Viljandi Spordikool
Karel Mattias Peebo HC Tallinn/Mustamäe
Kristofer Liedemann Aruküla Spordikool
Artur Bürkland HC Tallinn 2
Markus Eiber HC Viimsi
Eimo Tambur Valga Käval
Carola Otspere HC Tallinn/Randvere

Jaga postitust

Lisa kommentaar