fbpx
Close

Dener Jaanimaa koduklubi SEHA-liigas hiinlastele armu ei andnud

Avatar
-Dener Jaanimaa | Foto: Jozo Cabraja / kolektiff

Kolmapäeva õhtul jätkas Dener Jaanimaa mänge SEHA-liigas, kus seekord kohtuti uustulnuka Pekingi Sport University võistkonnaga. 

Erinevalt Meistrite liigast on Jaanimaa koduklubi Zaporižžja Motor alustanud SEHA sarja väga edukalt, kui esimeses voorus alistati Tatran Presov ja teises ringis üllatati Skopje Vardarit. Mõlemad mängud võideti väga napilt ja tugeva lõpuga. Kurb uudis eestlase võistkonna jaoks on see, et üks nende võtmemängijaid Aidenas Malasinskas on ikka vigastusega väljas. Pekingi võistkond on siiani kaotanud kindlalt kõik mängud ning jätkab grupis viimasel kohal.

Zaporižžja Motor – Peking Sport University 41:19 (23:4)
(Kasai 12 / Yu Wang 4, Huang 4)

Ukraina meistrid näitasid taaskord SEHA-liigas head vormi ning vastastele mingit võimalust ei andnud. Mäng otsustati ära esimese poolajaga, mille võõrustajad võitsid koguni 23:4! Väravavahi heade tõrjete ja nende pealt saadud kiirete pealt demonstreeris eestlase koduklubi oma kindlat üleolekut hiinlaste üle. Dener Jaanimaad seekord protokolli kantud ei olnud.

“On tähtis meeles pidada, et Pekingi võistkond mängis ka esmaspäeval ning neil oli seljataga pikk reis,” kommenteeris ukrainlaste peatreener Mykola Stepanets pressiteates. “Kuigi me võtsime siit kolm punkti, peame siiski vähendama tehniliste vigade arvu, mis tugevamate vastastega kohtudes võivad saatuslikuks saada.”

“Meie jaoks on põnev mängida sellisel tasemel. See on esmaskordne kogemus. Üritasime anda endast parima, kuid täna sellest ei piisanud,” ütles Pekingi võistkonna mängija Wei Wang. “Loodame koostöös oma legendaarse treeneriga tulevikus paremaid esitusi näidata.”

Motori järgmine kohtumine SEHA-liigas on 1. oktoobril, kui minnakse vastamisi Vojvodinaga.

-SEHA-liiga tabeliseis | Foto: SEHA-liiga kodulehekülg

 

scroll to top