Dener Jaanimaa koduklubi SEHA-liigas võiduseeriat jätkata ei suutnud

-Dener Jaanimaa | Foto: Handball Club Motor

Teisipäeva õhtul kohtus Dener Jaanimaa koduklubi Zaporižžja Motor järjekordses SEHA-liiga mängus võõrsil Serbia võistkonna Vojvodinaga. Pärast rasket nädalat, kus eestlase tiim kohtus ka eelmise hooaja Meistrite liiga võitjaga lasi Ukraina klubi peatreener mitmel põhimehel puhata.

Vojvodina – Zaporižžja Motor 25:22 (14:8)

(Ilic 9, Nikolic 5 / Kasai 8, Gurkovsky 4)

Mäng algas kohe koduvõistkonna domineerimisel. Kumbki tiim palju skoori ei teinud ning 20. minutil oli seis vaid 8:4. Kohtumist iseloomustas suhteliselt kehv rünnak mõlemalt poolt ning tundub, et rõhku pandi rohkem kaitsele. Motor oli mitmed põhimehed, kelle seas oli ka Dener Jaanimaa, pärast rasket Meistrite liiga matši eelmisel nädalavahetusel, koju jätnud ning noored pallurid olid hädas realiseerimisega. Teise perioodi keskel saadi küll vahe korra kaheväravaliseks, kuid siis tegid serblased taas 4:0 spurdi ning lõpuks neile 25:22 võit.

“Me tulime Serbiasse ilma mitme oma põhimeheta, kuna meil oli pühapäeval raske kohtumine Vardariga. Teadsime, et siin saab sellise koosseisuga raske olema. Aga noormängijad on meie tulevik,” kommenteeris Motori abitreener Rostislav Lanevych pressiteates. “Esimene poolaeg oli kohutav, kuid teisel perioodil olime paremad. Peame nüüd lihtsalt edasi liikuma.”

Motor, Vojvodina ja Vardar jagavad SEHA-liigas A-alagrupis esikohta, kui kõik on neljast mängust võtnud kolm võitu ja kaotanud ühe kohtumise.

Järgmisena kohtub Motor SEHA-liigas laupäeval horvaatlaste Nexega.